Loading...

Robimy to mądrze!

Stawiamy na rozwój

Od lat tworzymy zespół głodny nowych technologii, które możemy wykorzystać w ulepszaniu procesów HR. W ramach firmy HRtec tworzymy unikalne rozwiązania, z których miesięcznie korzystają dziś dziesiątki tysięcy ludzi.

Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, jakie zebraliśmy podczas budowania HRsys - jednej z najlepszych platform do zarządzania procesami HR na świecie. Pozwoliło nam ono na przygotowanie HRanalyzer’a w oparciu o najlepsze standardy, dzięki czemu uzyskaliśmy łatwość obsługi i niesamowitą prędkość działania samej aplikacji!

HRtec - optymalizujemy HR od 15 lat

HRanalyzer jest produktem firmy HRtec, która wyznacza trendy rozwoju HR w tej części Europy. Powstała w wyniku połączenia trzech mniejszych firm. Ich wspólny potencjał i doświadczenie, stworzyły dziś kluczowego dostawcę usług i rozwiązań IT w obszarze zarządzania ludźmi.

HRsys - Skup się na człowieku

Dzięki zdobytemu doświadczeniu stworzyliśmy system, który skupia się na pracowniku i tym co jest związane z jego istnieniem w organizacji. Stworzyliśmy intuicyjne narzędzie do szybkiej i łatwej wymiany informacji w organizacji.