Loading...

Funkcjonalności dla lepszych decyzji

Prosty i skuteczny

Sprawdź jak przydatny dla Ciebie będzie HRanalyzer. Poznaj jego funkcjonalności i dostosuj je do swoich potrzeb!

Wszystko, czego potrzebujesz!

Permanentny monitoring

Zobacz

Monitoruj i oceniaj wszystkie dane, mierniki i analizy na specjalnie przygotowanych do tego stronach, pełnych niezbędnych dla Ciebie danych.

Tworzenie własnych analiz

Zobacz

Możesz korzystać z przygotowanych zestawów do analizy, jak również możesz tworzyć własne. Dostosuj je do Twojej organizacji!

Funkcja
komentowania

Zobacz

Dzięki komentarzom osoby analizujące dane mogą wymieniać się wskazówkami i swoimi obserwacjami. Podnosi to zrozumienie badanych procesów.

Analiza mierników i danych

Zobacz

Analizuj dane na poziomie makro i mikro, zarówno dla całej organizacji, jak i najmniejszych jednostek organizacyjnych.

Łatwy import
danych

Zobacz

Dodawaj dane do HRanalyzer’a w mgnieniu oka! Wykorzystaj do tego gotowy formularz, opcję importu z pliku lub zaawansowane API

Integracja
z HRsys

Zobacz

Wykorzystaj dane z HRsys bez potrzeby ich przenoszenia. Uzyskaj jeszcze lepsze wyniki analiz związanych z Twoją ogranizacją.

Analiza i raportowanie poziomu odchyleń

Zobacz

Ustaw progi i monitoruj odchylenia od przyjętych przez Ciebie norm. System na bieżąco wychwyci przekroczenia i rozpocznie ich monitorowanie.

Sugerowane rozwiązania

Zobacz

HRanalyzer zasygnalizuje problem oraz podpowie Ci sugerowane rozwiązania, jeżeli zauważy przekroczenia norm w danym procesie.

Udostępnij analizy menedżerom

Zobacz

Menedżerowie w Twojej organizacji mogą korzystać ze wszystkich przeprowadzonych analiz. Wykorzystaj do tego dedykowany bank analiz.

Dostęp w dowolnym miejscu i czasie

Zobacz

Nie musisz instalować żadnych aplikacji, możesz korzystać z systemu w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy dostęp do Internetu!